Kariera

Kariera

Szukasz pracy w branży OZE? Być może szukamy właśnie Ciebie do naszego zespołu!

Odnawialne źródła energii są niezwykle ważne w obecnych czasach, razem możemy stworzyć klimat, o jakim każdy marzy. Naszą misją jest poszukiwanie oszczędności życia codziennego oraz oszczędności dla naszej planety i środowiska. Jeżeli uważasz, iż praca w branży fotowoltaicznej jest dla Ciebie, prześlij nam swoją kandydaturę, a liderzy z naszych zespołów skontaktują się z Tobą. W naszej firmie aktualnie możesz ubiegać się o kandydaturę na wybrane stanowiska:

  • Monter instalacji fotowoltaicznych
  • Projektant instalacji fotowoltaicznych
  • Przedstawiciel handlowy B2B / B2C

Na dzień dzisiejszy interesują nas kandydaci z wybranych województw: zachodniopomorskie, pomorskie, lubuskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie.

Jeżeli jesteś zainteresowany którymkolwiek ze stanowisk, prześlij nam swoją aplikację na adres e-mail praca@solar-waw.pl, załączając plik z CV i dodatkowymi informacjami, jeżeli uważasz, iż będą atutem dla aplikacji. Ewentualnie pytania na temat procesu rekrutacji prosimy kierować na podany powyżej adres e-mail.

 

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.

Zgodnie z art. 14 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej „RODO”), informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SOLAR-WAW Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Opoczyńska 9/5, 02-522 Warszawa. Adres e -mail: kontakt@solar-waw.pl, tel.: 22 122 82 02. Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych można uzyskać klikając w ten przycisk.